Usługi dla osób fizycznych

Osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej często spotykają się z koniecznością rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Nie tylko PIT za miniony rok, ale także duże transakcje, inwestycje lub przepływy pieniężne kreują obowiązek podatkowy. Naszym celem jest pomóc klientowi indywidualnemu w dopełnieniu wszystkich formalności. Budujesz albo remontujesz dom lub mieszkanie? Kupujesz lub sprzedajesz nieruchomość? Otrzymałeś spadek lub darowiznę? W ramach usług doradczych oferujemy m.in:

1. Doradztwo oraz roczne rozliczenia PIT

Osoby, które w ciągu roku pracowały i uzyskały dochody muszą rozliczyć je w deklaracji rocznej PIT. Mnogość ulg, odliczeń, formalności powodują, że staje się to trudne. Oferujemy profesjonalne rozliczenie deklaracji PIT wykorzystując wszelkie przysługujące ulgi i odliczenia. Doradzamy również we wszystkich kwestiach związanych z PIT.

2. Wnioski o zwrot VAT w budownictwie mieszkaniowym

Osobom budującym lub remontującym dom lub mieszkanie przysługuje zwrot podatku VAT od niektórych materiałów budowlanych. Warunkiem jego otrzymania jest ich prawidłowe udokumentowanie oraz zidentyfikowanie a następnie złożenie odpowiedniego wniosku. Oferujemy profesjonalne sporządzenie takiego wniosku maksymalizując kwotę zwrotu oraz oszczędzając Państwa czas.

3. Doradztwo z zakresie podatku od spadków i darowizn

Spadek lub darowizna w zależności od tego kto i od kogo dostaje oraz jakie formalności spełni mogą być różnie opodatkowane. Właściwa identyfikacja warunków i dopełnienie ich gwarantuje minimalizację obciążeń. Oferujemy doradztwo w zakresie rozliczania tych podatków.

4. Doradztwo w zakresie podatku od czynności cywilno-prawnych

5. Obsługa postępowań kontrolnych i sporów z Urzędem Skarbowym

DANE KONTAKTOWE

ul. Fieldorfa “Nila” 18 lok.22 (Budynek “HTM”)
24-100 Puławy
tel.81 888 41 51
fax 81 888 41 51
mail: biuro@taxtest.pl

Teresa Stelęgowska

Copyright © 2010-2024 TaxTest Tel: 81 888 41 51 Email: biuro@taxtest.pl